Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Športni kotiček Seznam forumov -> Hokej
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
Stric matic

Pridružen/-a: 18.12. 2007, 18:12
Prispevkov: 164
Kraj: mb

PrispevekObjavljeno: 30 Dec 2007 10:48    Naslov sporočila: NHL Odgovori s citatom

Kaj a potem veliko spremljaš NHL ? Anže pa raztura ni kaj . Very Happy
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

PrispevekObjavljeno: 31 Dec 2007 09:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moštvo Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja je v noči na ponedeljek v gosteh po dramatični končnici ugnalo Chicago s 3:2. Tekma je bila odločena po podaljšku, slovenski as pa je prebil na ledu slabih 21 minut.

PrispevekObjavljeno: 11 Feb 2008 20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uf o tem dogodku sem pa danes že bral , in tip je res imel smolo da je ravno naletel na drsalko medtem ko ju gun dvignil nogo. Ali pa srečo , da ni izkrvavel.. Embarassed Kakorkoli tole so bile čiste nesrečne okoliščine !
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 24 Feb 2008 12:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KOPITAR ZA IZENAČENJE

V severnoameriški hokejski ligi NHL je bilo v noči na nedeljo na sporedu enajst tekem, igral je tudi slovenski reprezentant Anže Kopitar. Z Los Angeles Kingsi je moral doma po podaljšku s 5:6 priznati premoč Chicago Blackhawksom. Kopitar je zadel za izenačenje na 5:5 ter obenem še podal za dva zadetka. Srečanje je v drugi minuti podaljška odločil Patrick Sharp, ki se je tako še drugič na tekmi vpisal med strelce. Chicago si je že v drugi tretjini zagotovil visoko vodstvo s 5:1, potem ko so v razponu le štirih minut zadeli kar štirikrat, v zadnjih 11 minutah srečanje se je prebudil Los Angeles in nadoknadil visok zaostanek. Za izenačenje pred koncem je bil odgovoren slovenski hokejist Kopitar, ki je zadetek dosegel le 15 sekund pred koncem rednega dela.

slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 09 Mar 2008 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KOPITAR ZNOVA ODLIČEN

Hokejisti v severnoameriški ligi NHL so ponoči po slovenskem času odigrali devet tekem. Spet se je izkazal slovenski reprezentant Anže Kopitar, ki je na tekmi med Los Angelesom in Montrealom dosegel gol in podajo, a se je na koncu zmage s 5:2 veselila ekipa iz Kanade. V derbiju večera je Colorado premagal Dallas s 3:1.V Los Angelesu gostitelji niso igrali slabo, a je vratar Montreala Jaroslav Halak v prvem nastopu v sezoni zbral kar 35 obramb. Tekma se je začela odločati v drugi tretjini, ko so gostje povedli s 3:0, pri uvodnem golu Patricea Briseboisa pa je pomagal tudi Kopitar, saj ga je plošček zadel v drsalko in spremenil smer. Kopitar je nato Robu Blakeu še v drugem delu ob igri z igralcem več podal za znižanje na 1:3, v zadnjem delu, ko so gostje vodili s 4:1, pa je Hrušičan ekipi Kalifornije z golom v 47. minuti vrnil upanje. Zmago gostov je slabi dve minuti pred koncem potrdil Tom Kostopoulos.»Mislim, da smo igrali zelo dobro. Res smo se borili. Žal smo dobili nesrečen gol in sami zapravili nekaj res lepih priložnosti, kar je na koncu odločilo tekmo,« je po srečanju dejal Kopitar, ki je v letošnji sezoni zbral že 68 strelskih točk in se na strelski lestvici lige NHL prebil na 19. mesto.

Ostali izidi !
Los Angeles Kings - Montreal Canadiens 2:5
(Anže Kopitar: gol in podaja v 20:29 minute za Los Angeles)

Kopitar pripomogel k zmagi

Potem ko je kot vemo z moštvom podpisal novo tokrat sedemletno pogodbo, je Anže Kopitar skupaj s svojo ekipo Los Angeles Kings, vknjižili prvo zmago. Kralji so tako na domačem terenu s 6:3 premagali Anaheim Ducks. Kopitar v tekmi z Racmani sicer ni zadel, je pa na ledeni ploskvi prebil več kot 21 minut ter zbral kar dve podaji, s katerima je pomagal k zmagi moštva. Na uradni strani NHL.com je bil naš hokejist izbran za najboljšega igralca tekme. Razz Je pa moštvo iz Los Angelesa premagalo Racmane, ki so na dnu lestvice, z zadetki Patricka O'Sullivana, Jarreta Stolla in Toma Preissinga. Največ zadetkov za Kralje dva, je dal Rus Aleksander Frolov, toda Wayne Simmonds pa je dal sploh svoj prvi gol za Los Angeles. Cool

Strelec prvega zadetka za Kralje

slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 09 Mar 2009 07:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Terry Murray pohvalil Kopitarja

Kot kaže je njegov trener navdušen nad igro in zadetki Hrušičana. Kajti Anže Kopitar je zadel že na četrti tekmi zapored in bil eden glavnih ''krivcev'' za zmago moštva Los Angeles Kings. V severnoameriški ligi NHL, se nad našim hokejistom vedno bolj navdušujejo, saj je na zadnji tekmi proti Minnesoti Wild, ki so jih premagali z 4:3, Anže dosegel že svoj 23 zadetek v tej sezoni. Kajti praktično ni več tekme, ko ni udeležen pri zadetkih, in pohvalil ga je tudi njegov trener Murray, ki je povedal sledeče:

V napadu je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo Kopitar eksplodiral. Ampak menim, da je letošnje leto njegovo najboljše v obrambi. Zanj je to največja sprememba, Anže je v igri izven napadalne polovice napravil odlično delo, je zbran in osredotočen tudi na igro v obrambi, je sposoben ukrasti plošček pred našimi vrati in ga popeljati v napad. To je največja sprememba, ki se je zgodila v njegovi igri.

Basti Fantasti
Super Senna

Pridružen/-a: 28.08. 2007, 19:40
Prispevkov: 5106
Kraj: Wom

PrispevekObjavljeno: 23 Okt 2009 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[color=red]Kopitar prvič do klasičnega HATRICKA[/colorAnže Kopitar je na zadnji tekmi proti Dallasu dosegel prvi pravi HATRICK. zabil je tri zadetke in bil proglašen za prvo zvezdo večera. Letošnji začetek lige je res fenomenalen., tako zanj, kot za njegovo ekipo.

trenutno pa je na lestvici strelcev skupaj z Ovečkinom...oba sta zbrala po 16 točk, s tem da ima Rus tekmo manj. Kaj reči...Bravo Kopi Very Happy