Super Senna

Pridružen/-a: 14.09. 2007, 19:50
Prispevkov: 2998
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: 29 Feb 2008 11:24    Naslov sporočila: LIGA EBEL Odgovori s citatom

Zmaga Olimpije proti Linzu

Včeraj je Olimpija premagala Linz z 3:2.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran AIM - AOL Instant - naslov

OPRAVIČILO !

Kot ste verjetno že upazili stare teme ni več ,in zato sem glavni krivec jaz Slavko ! Najraje bi se kar pogreznil v zemljo ,če bi se lahko pa se ne morem.... Crying or Very sad Crying or Very sad Včeraj zvečer sem sestavljal novi članek o Olimpijini zmagi in ker sem vedel da bo vsa zadeva trajala zelo dolgo , sem ligo EBEL premaknil v posebno mapo , ki je nemenjena za sestavljanje člankov. In jaz lepo vse kopiram tja članek uredim ga dam nazaj v izvorno mapo jasno pod hokej in kaj se zgodi danes..Grem v tisto mapo kjer imam za pisanje člankov ,tam brišem in ker sem največji računalniški genij , sem jasno izbrisal nevede še tamo EBEL pod hokejom ! Ni kaj tako kot sem ga danes biksnil se ne spomnim kdaj sem ga zadnjič. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Torej ves trud ki smo ga vložili v tisto temo in to praktično cela sezona je šla v nič ! Sad

[b]Torej za nastalo situacijo se najglobje in iskreno opravičujem vsem , ki ste tam pridno sodelovali ! Če bi lahko kako popravil zadevo bi jo takoj ,toda storjene škode se neda več popraviti Sad
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Schumi je napisal/a:

Aha Šumi je tudi za Olimpijo Sad Danes gremo pa na novo zmago , in če jim danes uspe potem s o že veliko naredili , no čeprav do četrte zmage je še dolga & trnova pot... Very Happy

OLIMPIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zmaga!!! Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Haha, nimajo šans austrici!! Razz Razz Laughing Laughing
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 02 Mar 2008 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kva je blo napeto na koncu ,vse nohte sem snedel . 6:4 igralcem ,toda olimpija je zdržala ta res hud pritisk Razz Sad
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 02 Mar 2008 20:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZMAGA OLIMPIJE V GOSTEH

Gledalci so že v prvih desetih minutah videli kar tri zadetke. Že v tretji minuti je za ZM Olimpijo zadel Ralf Intranuovo, nato pa so zeleno-beli podobno kot v Tivoliju naredili napako z igralcem več. To je v hitrem protinapadu dveh proti enemu kaznoval Pat Leahy v 10. minuti in izid izenačil. Le 34 sekund kasneje pa je novo vodstvo Zmajem z igralcem več priboril finski branilec Pasi Petrilainen. Izjemno prvo tretjino je z zadetkom sklenil Brendan Yarema. Podobno kot je uspelo gostiteljem, je Yarema na podajo Todda Elika zadel z igralcem manj za vodstvo 3:1 v 14. minuti.V drugi tretjini zadetkov ni bilo, prav tako sta obe moštvi igrali zelo disciplinirano, tako da je tudi sodniška piščalka v teh 20 minutah ostala nema. Ljubljančani so zelo dobro vzpostavili ravnotežje v igri in imeli svoje priložnosti, vendar je Jürgen Penker ubranil vse strele. V zaključnih minutah so domači pritisnili proti vratom Alexa Westlunda, ki je branil izvrstno in v 40 minutah ubranil kar 28 strelov.Tudi v zadnji tretjini so strelci ostali praznih rok, ZM Olimpija pa je vknjižila pomembno zmago. V zadnji tretjini so navijači Linza pričakovali igro na vse ali nič svojega moštva, vendar pa temu ni bilo tako. Srečanje je bilo izjemno izenačeno, gostje pa so rutinirano odbili vse napade tekmecev. V zadnji minuti in 15 sekundah so domači poizkusili brez vratarja in ob izključitvi igralca Olimpije napadli v številčnem razmerju 6:4, vendar je obramba slovenskih državnih prvakov vzdržala. ZM Olimpija vodi z 2:1 v zmagah, naslednja tekma pa je na sporedu v torek zvečer v že razprodanem Tivoliju.

Izida:
Liwest BW Linz - ZM Olimpija 1:3 (1:3, 0:0, 0:0)
Vienna Capitals - Red Bull Salzburg 3:3 (2:0, 1:3, -)

Sebek
Super Senna

PrispevekObjavljeno: 03 Mar 2008 08:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke Olimpiji za zmago proti Linzu. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zdaj pa še eno doma zmagat pa ste na konju
Sebek
Super Senna

PrispevekObjavljeno: 04 Mar 2008 12:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gremo Olimpija do druge zmage doma. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 04 Mar 2008 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako je Sebek .. Razz Sad Sicerr se pa tekma začne ob 19:10 in tokrat je prenos na Sloveniji 2 ! Very Happy