Prispevkov: 10243
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 20 Dec 2007 06:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OLIMPIJA ZNOVA IZGUBILA

Košarkarji Uniona Olimpije so v 9. krogu evrolige (skupina A) izgubili na gostovanju v Pireju pri Olympiacosu z 80:113 (17:28, 43:53, 61:78. To je šesti poraz Ljubljančanov, ki bodo v naslednjem krogu, 2. januarja gostovali pri CSKA Moskvi.Košarkarji Uniona Olimpije so doživeli peti poraz v zadnjih šestih tekmah. Upanje za uspeh na vročem gostovanju v Pireju je bilo že pred tekmo minimalno, vseeno pa so Ljubljančani doživeli previsok poraz glede na prikazano v dvorani Miru in prijateljstva. Povsem so popustili v zadnji četrtini, ki so jo izgubili z 19:35.Union Olimpija je v stiku s tekmecem zdržala le dobrih pet minut do rezultata 12:12. Nato je Olympiacos zadel tri trojke zapored in pobegnil na 22:12. Ni pomagala niti minuta odmora trenerja Bečirovića, še manj menjave na parketu, saj so bili gostitelji enostavno preveč natančni v napadu. Upanje na boljše čase je posijalo šele v zaključku druge četrtine, ko se je Union Olimpija po delnem izidu 7:0 približala na 41:36, vendar le za trenutek, saj je bilo ob polčasu znova deset točk prednosti za Olympiacos.

Tudi v tretji četrtini Grki niso bili tako superiorni, kot kaže končni izid. V 25. minuti je namreč Union Olimpija zaostajala vsega štiri točke (61:57). A kaj, ko je nato dopustila nekaj lahkih košev domačinov in si v treh minutah nakopala kar 16 točk zaostanka (73:57). Prav delni izid 12:0 med 25. in 28. minuto je bil ključni za peto zmago gostiteljev in šesti poraz gostov. Zadnja četrtina, ki se je začela z rezultatom 78:61, je bila tako zgolj formalnost.Možnosti Uniona Olimpije za preboj v Top 16 so iz tekme v tekmo manjše. V naslednjem krogu 2. januarja bodo Ljubljančani gostovali v Moskvi, nato jih doma čaka Žalgiris (10. 1.), pa gostovanje pri Tau Ceramici (17. 1) ter domača tekma z Virtusom Vidivici (24. 1.) in v zadnjem krogu predtekmovanja gostovanje pri poljskemu prvaku Prokom Treflu (30. 1.).

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Basti Fantasti
Super Senna

Pridružen/-a: 28.08. 2007, 19:40
Prispevkov: 5106
Kraj: Wom

PrispevekObjavljeno: 20 Dec 2007 09:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oh ja učer je bil pa tole fest poraz Sad no sej zmagat itak skor nemogoče...sam sm hotu saj mal manšo razliko na koncu :)

PrispevekObjavljeno: 20 Dec 2007 14:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jz pa mislm da je biu visok poraz kr za prčakvt saj ma Bečirovič na razpolago samo 5-6 igralcev, ki so sposobni razbiti consko obrambo.

Glede včerajšne obrambe Olimpije pa sem brez besed saj je sploh ni bilo. Danes pa se tekme dobivajo z dobro obrambo in ne napadom.
Chuck Norris pije LAŠKO!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Super Senna

Kraj: Wom

PrispevekObjavljeno: 20 Dec 2007 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja sej to res s temi igralci.
želim si samo da čimprej pri olimpiji zalavfa tako kot nekoč pa bo veselje Very Happy

PrispevekObjavljeno: 02 Jan 2008 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sedajle je že tekma CSKA - OLIMPIJA ! Shocked Mater dobro da sem upazil ..
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 02 Jan 2008 21:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZMAGA CSKA ja NAD OLIMPIJO
Košarkarji Uniona Olimpije so v 10. krogu evrolige izgubili na gostovanju pri CSKA Moskvi s 57:74 (13:13, 28:34, 41:54). To je sedmi poraz Ljubljančanov, ki bodo v naslednjem krogu 10. januarja gostili Žalgiris. Košarkarji Uniona Olimpije so po pričakovanju doživeli sedmi poraz v evroligi. Tekmec, moskovski CSKA, petkratni zaporedni udeleženec zaključnih turnirjev evrolige, evropski prvak 2006 in 14-kratni prvak Rusije v zadnjih sedemnajstih letih, ki so ga Ljubljančani sicer premagali na prvi tekmi v Tivoliju, je bil na domačem parketu zanesljivo boljši in zmagal s 74:57.Union Olimpijo, ki v preostalih štirih tekmah potrebuje vsaj dve zmagi za napredovanje v drugi del, bo v naslednjem krogu (10. 1.) gostila Žalgiris. Nato jo čakata še gostovanji pri Tau Ceramici in Prokom Treflu ter domača tekma z Bologno Vidivici.

PrispevekObjavljeno: 02 Jan 2008 21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No ja, poraz s 17 točkami niti ni tako slabo proti velikemu CSKA-ju. samo zdaj pa morajo še zmagat kakšno.
Fante iz Kranja ptič je pravi,
Nasprotnik zmer dobi po glavi.
A ko Robi z mize skoči,
Avstrijcem kakšen živec poči!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran AIM - AOL Instant - naslov

PrispevekObjavljeno: 02 Jan 2008 23:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bailey pa kr največ pik za Olimpijo....to je pa treba nekam zapisat Very Happy Very Happy

mama
Stric matic

Pridružen/-a: 18.12. 2007, 18:12
Prispevkov: 164
Kraj: mb

PrispevekObjavljeno: 03 Jan 2008 16:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma kdo podatek kolk minut je igral moćnik??
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Green Dragons
Super cevljarcek

Pridružen/-a: 02.01. 2008, 21:23
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: 03 Jan 2008 18:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja če je dau pa Bailey najvec pik za Olimpijo pol je pa res podn.Pa Doncic je meu zlo visoko minutazo.